ANTER Centrum Terapii i Edukacji

ANTER Centrum Terapii i Edukacji zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych
tel. 606 610 901, +48 781 509 555, można tez wysłać sms lub napisać: biuro@anter.pl

Nasi współpracujący terapeuci:

- psychoterapeuta - depresji, lęków, przeciążenia stresem, wypalenia, nerwice, fobie

- psycholog - pomoc psychologiczna, arteterapia, nauka relaksacji ciała i umysłu

- terapeuta uzależnień - alkoholizm, hazard, internet, narkotyki

- terapeuta pedagogiczny - praca z dziećmi i rodzicami (wiek szkolny)

- dietoterapeuta - terapie inywidualne, kwantowe badanie stanu zdrowia organizmu, pomoc w regulacji właściwego PH organizmu (odkwaszanie i regulacja wagi ciała)

- naturoterapeuta - terapie bliżej natury, dotyk dla zdrowia, koloroterapia, masaż dźwiękiem mis i kamertonu, praca z energią witalną, litoterapia (m.in.kamienie wulkaniczne), specjalistyczne roślinne olejki terapeutyczne wspomagające proces powrotu do równowag psychiki i ciała, magnetoterapia, skaner ciała,

- masażysta - ekomasaż kręgosłupa, twarzy, stóp, aromaterapia

W ANTER stosowane są rozszerzone metody terapii m.in. o kinezjologię - stymulację i usprawnianie różnych funkcji psychicznych poprzez odpowiednią pracę z ciałem, elementy terapii Feldenkraisa, arteterapię - zastosowanie różnych form artystycznych (muzykoterapia, koloroterapia, psychodrama) a także ecomasaż kręgosłupa, barków, dłoni, nóg, masaż wibracjami dźwięku mis i kamertonu, pracę ze specjalistycznymi olejkami terapeutycznymi oraz naukę relaksacji (m.in. Jakobsona, Schultza, obrazowanie wewnętrzne).


Historia ANTER Centrum Terapii i Edukacji rozpoczęła się 20.12.1999 roku od utworzenia przez Teresę Toczydłowską Gabinetu Psychoterapii i Relaksacji ANTER w Białymstoku . Potem była współpraca z innymi ośrodkami o podobnym profilu aż 26.02.2008 roku powołano Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii HUMANUM s.c., które od 26. 02. 2009 roku funkcjonowało pod nazwą Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM s.c. ponieważ celem placówki była nie tylko terapia różnych zaburzeń psychofizycznych ale też edukowanie społeczeństwa jak postępować w codziennym życiu zapewniając sobie na dłużej sprawność psychiki i ciała.
Od 22.10.2012r. firma funkcjonuje ponownie pod kierownictwem Teresy Toczydłowskiej i znowu pod pierwotną nazwą ANTER.
TERESA TOCZYDŁOWSKA

www.toczydlowska.eu


Oferuje pomoc psychologiczną w spotkaniach indywidualnych z zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi. W pracy wykorzystuje m.in. elementy obrazowania wewnętrznego, terapii Gestalt, arteterapii, kinezjologii, hipnozy.
Prowadzi sesje relaksacyjne oraz zajęcia psychoruchowe usprawniające umysł i ciało.
Przez szereg lat działała w Podlaskim Towarzystwie Psychotronicznym i była jego prezesem.

Autorka nagrań sesji terapeutycznych i relaksacyjnych oraz książki: "Uważaj na myśli, słowa, obrazy", w której zamieszcza swoje spostrzeżenia i doświadczenia, jakie pojawiły się podczas jej pracy terapeutycznej oraz dużo wskazówek praktycznych i ćwiczeń pomocnych w utrzymaniu sprawności psychofizycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Sekcji Medycyny Psychosomatycznej i Stowarzyszenia Terapeutów Pedagogicznych.
Mężatka i mama dwójki już dorosłych dzieci.
Zainteresowania: fizyka kwantowa, natura, drób ozdobny, literatura, muzyka...
Więcej:

https://www.youtube.com/watch?v=DuA-yo57HAE

http://youtu.be/Citn8JjOxWg

EMILIA GRODZKA

www.emiliagrodzka.pl

Dietoterapeutka, która stara się wspomóc i wzmacniać ciało, umysł i duszę.

Mgr prawa administracyjnego, dietoterapeutka, promotor zdrowego stylu życia.
Z wykształcenia mgr prawa administracyjnego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na Wydziale Prawa i Administracji w Olsztynie.

Z zamiłowania i pasji do zdrowego stylu życia- Dietoterapeutka- Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie.
Moja wiedze poszerzały także liczne kursy , seminaria i konwencje w kraju i zagranicą. W swojej pracy łączę różne metody naturalnego wspomagania organizmu w powrocie do zdrowia min. in. zioła , naturalne suplementy, olejki terapeutyczne, oraz stosuje wybrane elementy z medycyny chińskiej, ajurwedyjskiej i tradycyjnej.
W powrocie do zdrowia ważny jest stan naszego umysłu, spokój wewnętrzny dlatego wykorzystuje tez terapie Reacall Healing aby spojrzeć szerzej na przyczynę schorzenia.

Oferuje:
poradnictwo żywieniowe w różnych dolegliwościach,
badanie kwantowe stanu organizmu ( ponad 300 zdiagnozowanych miejsc w organizmie w ciągu 3 min.)
regulacja równowagi kwasowo- zasadowej organizmu i wagi ciała,
edukacja prozdrowotna ( nauczę w jaki sposób odżywiać prawidłowo organizm na poziomie komórkowym, jak podnieść odporność dorosłych i dzieci).
WIOLETTA TOCZKO


Specjalista terapii uzależnień. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Pedagogiki Resocjalizacyjnej oraz Nauczycielskiego Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku.
Posiada certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków zgodnego z programem zatwierdzonym i certyfikowanym przez Ministra Zdrowia w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie).

Od 13 lat związana z przedsięwzięciami mającymi na celu pomoc dzieciom i młodzieży sprawiającej problemy wychowawcze, zagrożonej uzależnieniem lub uzależnionej oraz ich rodzinom.

Prywatnie szczęśliwa małżonka i matka czwórki dzieci.

Oferuje pomoc w zakresie:

konsultacji dla osób mających problem z różnego rodzaju uzależnieniami (narkotyki, alkohol, Internet, hazard i inne);
konsultacji dla rodziców, pedagogów;
kierowania do ośrodków stacjonarnych;
indywidualnej terapii motywacyjnej;
diagnozy uzależnienia;
terapii indywidualnej;
terapii rodzinnej.

ZBIGNIEW SOKÓLSKI


Ukończył podyplomowe studia w zakresie psychoprofilaktyki społecznej na Wydziale Psychologii UMCS w Lublinie oraz studia o specjalności: Pomoc psychologiczna w Instytucie Psychologii UMK w Poznaniu.
Absolwent pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie kształci się w zakresie psychoterapii chorób i zaburzeń psychicznych przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego (Klinika AM w Warszawie przy Szpitalu Psychiatrycznym na ul. Nowowiejskiej pod kierunkiem naukowym dr M. Kosteckiej).

Oferuje pomoc m.in.w depresji, lękach, nerwicach, zaburzeniach emocjonalnych.

Warte uwagi:

Psycholog Białystok
www.projektowanie-www.pl

Losowe z ofertyKINEZJOLOGIA
Kinezjologia to nauka o roli ruchu i możliwościach stymulacji różnych funkcji psychicznych przy wykorzystaniu naturalnych ruchów całego ciała i motoryki oparta na podstawach neurofizjologii i gruntownych badaniach klinicznych. Odpowiednie ćwiczenia wspomagają rozwój dziecka lub osoby dorosłej, korygują dysfunkcje rozwojowe, wspomagają...

MUZYKOTERAPIA - terapia dźwiękiem - misy grające, kamertony, muzyczny masaż
Każdy z nas słyszał w jakimś stopniu o muzykoterapii. Już Nostradamus przepowiedział, że lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery będzie fala dźwięku. Do leczenia dźwiękiem używa się muzyki poważnej, medytacyjnej czy relaksacyjnej, ale nie tylko. Od ponad 5 tysięcy lat...Copyright © 2012 Anter - terapia