ANTER Centrum Terapii i Edukacji

ANTER Centrum Terapii i Edukacji zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych
tel. 606 610 901, +48 781 509 555, można tez wysłać sms lub napisać: biuro@anter.pl

Nasi współpracujący terapeuci:

- psychoterapeuta - depresji, lęków, przeciążenia stresem, wypalenia, nerwice, fobie

- psycholog - pomoc psychologiczna, arteterapia, nauka relaksacji ciała i umysłu

- terapeuta uzależnień - alkoholizm, hazard, internet, narkotyki

- terapeuta pedagogiczny - praca z dziećmi i rodzicami (wiek szkolny)

- dietoterapeuta - terapie inywidualne, kwantowe badanie stanu zdrowia organizmu, pomoc w regulacji właściwego PH organizmu (odkwaszanie i regulacja wagi ciała)

- naturoterapeuta - terapie bliżej natury, dotyk dla zdrowia, koloroterapia, masaż dźwiękiem mis i kamertonu, praca z energią witalną, litoterapia (m.in.kamienie wulkaniczne), specjalistyczne roślinne olejki terapeutyczne wspomagające proces powrotu do równowag psychiki i ciała, magnetoterapia, skaner ciała,

- masażysta - ekomasaż kręgosłupa, twarzy, stóp, aromaterapia

W ANTER stosowane są rozszerzone metody terapii m.in. o kinezjologię - stymulację i usprawnianie różnych funkcji psychicznych poprzez odpowiednią pracę z ciałem, elementy terapii Feldenkraisa, arteterapię - zastosowanie różnych form artystycznych (muzykoterapia, koloroterapia, psychodrama) a także ecomasaż kręgosłupa, barków, dłoni, nóg, masaż wibracjami dźwięku mis i kamertonu, pracę ze specjalistycznymi olejkami terapeutycznymi oraz naukę relaksacji (m.in. Jakobsona, Schultza, obrazowanie wewnętrzne).


Historia ANTER Centrum Terapii i Edukacji rozpoczęła się 20.12.1999 roku od utworzenia przez Teresę Toczydłowską Gabinetu Psychoterapii i Relaksacji ANTER w Białymstoku . Potem była współpraca z innymi ośrodkami o podobnym profilu aż 26.02.2008 roku powołano Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii HUMANUM s.c., które od 26. 02. 2009 roku funkcjonowało pod nazwą Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM s.c. ponieważ celem placówki była nie tylko terapia różnych zaburzeń psychofizycznych ale też edukowanie społeczeństwa jak postępować w codziennym życiu zapewniając sobie na dłużej sprawność psychiki i ciała.
Od 22.10.2012r. firma funkcjonuje ponownie pod kierownictwem Teresy Toczydłowskiej i znowu pod pierwotną nazwą ANTER.
TERESA TOCZYDŁOWSKA

www.toczydlowska.eu


Oferuje pomoc psychologiczną w spotkaniach indywidualnych z zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi. W pracy wykorzystuje m.in. elementy obrazowania wewnętrznego, terapii Gestalt, arteterapii, kinezjologii, hipnozy.
Prowadzi sesje relaksacyjne oraz zajęcia psychoruchowe usprawniające umysł i ciało.
Przez szereg lat działała w Podlaskim Towarzystwie Psychotronicznym i była jego prezesem.

Autorka nagrań sesji terapeutycznych i relaksacyjnych oraz książki: "Uważaj na myśli, słowa, obrazy", w której zamieszcza swoje spostrzeżenia i doświadczenia, jakie pojawiły się podczas jej pracy terapeutycznej oraz dużo wskazówek praktycznych i ćwiczeń pomocnych w utrzymaniu sprawności psychofizycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Sekcji Medycyny Psychosomatycznej i Stowarzyszenia Terapeutów Pedagogicznych.
Mężatka i mama dwójki już dorosłych dzieci.
Zainteresowania: fizyka kwantowa, natura, drób ozdobny, literatura, muzyka...
Więcej:

https://www.youtube.com/watch?v=DuA-yo57HAE

http://youtu.be/Citn8JjOxWg

EMILIA GRODZKA

www.emiliagrodzka.pl

Dietoterapeutka, która stara się wspomóc i wzmacniać ciało, umysł i duszę.

Mgr prawa administracyjnego, dietoterapeutka, promotor zdrowego stylu życia.
Z wykształcenia mgr prawa administracyjnego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na Wydziale Prawa i Administracji w Olsztynie.

Z zamiłowania i pasji do zdrowego stylu życia- Dietoterapeutka- Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie.
Moja wiedze poszerzały także liczne kursy , seminaria i konwencje w kraju i zagranicą. W swojej pracy łączę różne metody naturalnego wspomagania organizmu w powrocie do zdrowia min. in. zioła , naturalne suplementy, olejki terapeutyczne, oraz stosuje wybrane elementy z medycyny chińskiej, ajurwedyjskiej i tradycyjnej.
W powrocie do zdrowia ważny jest stan naszego umysłu, spokój wewnętrzny dlatego wykorzystuje tez terapie Reacall Healing aby spojrzeć szerzej na przyczynę schorzenia.

Oferuje:
poradnictwo żywieniowe w różnych dolegliwościach,
badanie kwantowe stanu organizmu ( ponad 300 zdiagnozowanych miejsc w organizmie w ciągu 3 min.)
regulacja równowagi kwasowo- zasadowej organizmu i wagi ciała,
edukacja prozdrowotna ( nauczę w jaki sposób odżywiać prawidłowo organizm na poziomie komórkowym, jak podnieść odporność dorosłych i dzieci).
WIOLETTA TOCZKO


Specjalista terapii uzależnień. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Pedagogiki Resocjalizacyjnej oraz Nauczycielskiego Kolegium Rewalidacji i Resocjalizacji w Białymstoku.
Posiada certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków zgodnego z programem zatwierdzonym i certyfikowanym przez Ministra Zdrowia w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie).

Od 13 lat związana z przedsięwzięciami mającymi na celu pomoc dzieciom i młodzieży sprawiającej problemy wychowawcze, zagrożonej uzależnieniem lub uzależnionej oraz ich rodzinom.

Prywatnie szczęśliwa małżonka i matka czwórki dzieci.

Oferuje pomoc w zakresie:

konsultacji dla osób mających problem z różnego rodzaju uzależnieniami (narkotyki, alkohol, Internet, hazard i inne);
konsultacji dla rodziców, pedagogów;
kierowania do ośrodków stacjonarnych;
indywidualnej terapii motywacyjnej;
diagnozy uzależnienia;
terapii indywidualnej;
terapii rodzinnej.

ZBIGNIEW SOKÓLSKI


Ukończył podyplomowe studia w zakresie psychoprofilaktyki społecznej na Wydziale Psychologii UMCS w Lublinie oraz studia o specjalności: Pomoc psychologiczna w Instytucie Psychologii UMK w Poznaniu.
Absolwent pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie kształci się w zakresie psychoterapii chorób i zaburzeń psychicznych przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego (Klinika AM w Warszawie przy Szpitalu Psychiatrycznym na ul. Nowowiejskiej pod kierunkiem naukowym dr M. Kosteckiej).

Oferuje pomoc m.in.w depresji, lękach, nerwicach, zaburzeniach emocjonalnych.

Warte uwagi:

Psycholog Białystok
www.projektowanie-www.pl

Losowe z ofertyGalloterapia
Zajęcia terapeutyczne, poznawcze i edukacyjne przy współudziale zwierząt niosą wiele korzyści. Nasi "mniejsi bracia" zostali docenieni m.in. w hippoterapii, dogoterapii czy delfinoterapii. My współpracujemy z uskrzydlonymi:) bo chcemy "jak ptaki pokochać niebo"... jak śpiewa Iwan Komaszenko. Tutaj jest link do...

KWANTOWE BADANIE STANU ZDROWIA
Kwantowy rezonans magnetyczny to urządzenie które pozwala na szybkie wykrycie na bardzo wczesnym poziomie zaburzeń w komórkach, co za tym idzie rozwoju szeregu chorób. Dzięki temu możemy zapobiegać chorobom , albo tak wspomóc nasz organizm, by sam powracał do równowagi....Copyright © 2012 Anter - terapia